Takip Edin:

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eskişehir Oğuzalp Psikoteknik Merkezi
Psikoteknik Raporu Hizmeti

Psikoteknik

Kurumsal Statüde Eskişehir En İyi Psikoteknik Merkezi

2019 yılında Eskişehir bölgesinde kurulan şirketimiz. Sağlık bakanlığı Denetiminde ve sağlık bakanlığı tarafından belgelendirme ile yetkilidir. Kurumumuz psikoteknik belgesi alanında alınması gerekli temel eğitimlerin tamamlanması, sürücülerin sürücülük yeteneklerinin reflekslerinin ölçülmesi ve psikolojik olarak trafik ve araç kullanmaya hazırlanması konusunda hizmet vermekteyiz.

Ticari amaçla yolcu veya yük taşımacılığı yapan sürücülerin psikoteknik belgelerini iş hayatlarına devam edebilmek için sahip olmaları gerektiğinin bilincinde olarak onlara randevu sistemi ile 1 saatlik teste girme ve hızlı bir şekilde işlemlerini bitirebilme imkanı yaratıyoruz. Bununla birlikte çalıştığımız firmaların ve kurumların yetkilileri ile sürekli koordine bir şekilde firma personellerinin devam eden işlerini aksatmadan testlere katılabilmesi için gerekli randevuları oluşturup test ve işlemlerini takip ediyoruz.

Eskişehir Oğuzalp Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ve çevre ilçelerde bir çok kurumsal firma ve sürücülerine Psikoteknik Raporunun alınması ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Psikoteknik raporunuzu 1 gün içinde Eskişehir Oğuzalp psikoteknik Merkezimizden alabilirsiniz.

Psikoteknik Belgeleri artık E-Devlette..Haberin Devamı Tıklayın