Takip Edin:

Yorumlar

Bizi Yorumlayanlar

Siz Değerli Sürücülerin Kurumumuz ile ilgili görüşlerine önem veriyoruz..

Psikoteknik Yorum

Bence Eskişehir de ki en iyi eğitimi veren Psikoteknik ve Src Merkezi .Tecrübeli ve güleryüzlü hocalarının kaliteli eğitim anlayışlarına çok teşekkür ediyorum.

Ebru Kozal
Psikoteknik Yorum

Ticari araç sürücüsüyüm internetten araştırmada bulunduğumda bana en faydalı gördüğüm Oğuzalp psikoteknik kursuna başvurdum. Gerçektende gördüm ki Odunpazarı ve Eskişehir'de en kaliteli eğitim veren psikoteknik merkezi

Emre Özarslan
Psikoteknik Yorum

Eskişehir'de ki psikoteknik merkezleri arasında iletişimleri en kuvvetli olan kurs. Uluslararası çalışan firmamızın psikoteknik belgelerini aldık. Oğuzalp Psikoteknik Merkezi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Betül Dinç
Psikoteknik Yorum

Yurt içi çalışan bir firmada tır şoförüyüm. Çok zamanım olmadığı için belge almaya gitmiyordum. Oğuzalp Psikoteknik Merkezi'ni arayıp bilgi aldığımda öğrendim ki zaten 1 saat felan sürüyormuş hemen gidip aldım. Bence bölgedeki en iyi psikoteknik ve src merkezi

Sabri Aygün

Uluslararası bir nakliye firmasında işe başlayacağım. Eskişehir'de psikoteknik belgesi veren Oğuzalp Psikoteknik Kursuna ulaştım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Belgelerimi kolaylıkla topladım.

Cüneyt Teksöz
Psikoteknik Yorum

Şehirler arası otobüs firmasında çalışıyorum belgemi yenilemem gerekti bölgemdeki psikoteknik ve src kurslarından Oğuzalp Psikoteknik Merkezi'ne ulaştım 1 saatte belgemi aldım ardından anlaşmalı hastaneden raporumu aldım gayet memnunum

Tamer Bulut
Psikoteknik Yorum

Tehlikeli madde tankeri şoförlüğü yapıyorum ve denetimlerimiz baya sıkı yıllardır yaşadığım bölgedeki psikoteknik merkezlerinden olan Oğuzalp Psikoteknik Merkezi'nden belge alıyorum. Kaliteli eğitim anlayışları ve kadrosuyla bu zamana kadar beni hep memnun eden kursa ve değerli çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Burak Aker
Psikoteknik Yorum

Nakliye firmamızın psikoteknik ve src belgelerini tedarik ettik. Personelleri çözüm odaklı çalışıyor Oğuzalp Psikoteknik'e teşekkürler.

Tuğba Güveli

Bizi Yorumla

Bizi birkaç kelime ile yorumlayabilirsin.

Psikoteknik Belgeleri artık E-Devlette..Haberin Devamı Tıklayın